Vaihdettavat jyrsinkytkimet BT40FC-C4-040T
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6707888
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: suositeltu kiristysmomentti (Nm) kiinnitykseen Soveltuu 7 MPa:n jäähdytysnesteelleTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Interchangeable Milling Connectors |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 40 mm |
| Rungon pituus (LB) | 13 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M16 |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 40 mm |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Kiristysmomentti | 55 Nm |
| Pakkauspaino | 1.06 |
| Tuotetyyppi | Vaihdettavat jyrsinkytkimet |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6707888 |
|---|---|
| EAN | 4543885738478 |
| Valmistajan tuotenumero | 6707888 |