BT BT30FCEM12X60
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU3325351
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Soveltuu 10 MPa:n jäähdytysnesteelleTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 42 mm |
| Rungon pituus (LB) | 38 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 12 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M12 |
| Kokonaispituus (OAL) | 60 mm |
| Varren koko (SS) | 30 |
| Varren tyyppi | Weldon |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | BT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU3325351 |
|---|---|
| EAN | 4543885665927 |
| Valmistajan tuotenumero | 3325351 |