DIN 69871 DIN6987140SEMC40X60 DIN6987150SEMC16X55
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4511562
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | DIN 69871 |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 32 mm |
| Rungon pituus (LB) | 35.9 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 16 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M24 |
| Kokonaispituus (OAL) | 55 mm |
| Varren koko (SS) | SK50 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | DIN 69871 |
| Kartio/kiinnitys | SK 50 |
| A-mitta (pituus) | 55 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4511562 |
|---|---|
| EAN | 4543885687493 |
| Valmistajan tuotenumero | 4511562 |