Weldon-pidin muoto AD SK 50 ultralyhyt
!
Tuote ei ole enää valikoimassa. Katso korvaavat vaihtoehdot alta.
Tuotekuvaus
Weldon-pidin Muoto AD SK 50 ultraToteutusToinen kiinnitysruuvi urassa.
Normi
DIN 69871:n kaltainen.
Käyttötiedot
DIN 1835 B:n ja DIN 6535 HB:n mukaisten Weldon-varrellisten työkalujen kiinnitykseen.
Erikoisvarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-istukka-avaimet nro 308820; 308830, vararuuvi nro 309901.
Tekniset tiedot
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
|---|---|
| Muoto | AD |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 69.9 mm |
| Kiristysholkki d1 | 32 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 71.5 mm |
| A-mitta (pituus) | 70 mm |
| Muoto | AD |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300412 |
|---|---|
| EAN | 4045197708359 |