DIN 69871 DIN6987150MAXIN32X100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4504051
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Tasapainotettu G6.3 8 000 min⁻¹Lisää B laippajäähdytykselle.
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | DIN 69871 |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen istuvuus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 69 mm |
| Rungon pituus (LB) | 81 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 32 mm |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 32 mm |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 6 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M24 |
| Kokonaispituus (OAL) | 100 mm |
| Varren koko (SS) | 50 |
| Sisäpuolisen kierteen nimitys (THID) | M20x2 |
| Pakkauspaino | 1.185 |
| Tuotetyyppi | DIN 69871 |
| Kartio/kiinnitys | SK 50 |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4504051 |
|---|---|
| EAN | 4543885677937 |
| Valmistajan tuotenumero | 4504051 |