Poraistukat muoto AD SK 40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Balluff/RFID-sirureiällä. Suurin säteittäinen heitto ≤ 20 µm.
Hiekkapuhallettu ja hiottu.
- Kapea rakenne.
- Valikoiva jäähdytysnesteen syöttö työkalulle sisäisellä jäähdytyksellä (IK).
- Optimaaliset kiristysvoimat työkalulle.
Toimitussisältö
Sis.
Torx®-istukka-avain T-kahvalla, suurille kiristysvoimille.
Lisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308600 – 308806, AB-istukka-avaimet nro 308820 – 308835.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
|---|---|
| Kartio | SK 40 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Muoto | AD |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 20 µm |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 50 bar |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| Jänneväli | 1–16 mm |
| Rakenne | kapea |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| Irto torx®-istukka-avain nro 625220 | TX25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301425 |
|---|---|
| EAN | 4045197931795 |