Poranistukat muoto AD/B 0,5–16 mm 0,5–16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Balluff/RFID-sirureiällä. Suurin radiaalinen heitto ≤ 20 µm.
Lasikuulapuhallettu
Toimitussisältö
Sisältää istukka-avaimen T-kahvalla.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600 − 308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 18000 min-1 |
|---|---|
| Kartio | SK 50 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 20 µm |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 50 bar |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 57 mm |
| Jänneväli | 0.5 - 16 mm |
| Irrallinen istukka-avain nro 627425 | SW 6 |
| Rakenne | Vakio |
| A-mitta (pituus) | 106 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3014670,5-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197573414 |