Poraistukat, muoto A 2,5–16 mm 2,5–16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Mustapintainen. Balluff-/RFID-sirureiällä.
Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
Toimitussisältö
Sisältää Torx®-istukka-avaimen T-kahvalla, suurille kiristysvoimille.
Erikoislisävaruste
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 15000 min-1 |
|---|---|
| Kartio | SK 40 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 50 µm |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| Jänneväli | 2.5 - 16 mm |
| A-mitta (pituus) | 80 mm |
| Irto torx®-istukka-avain nro 625220 | TX25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3015652,5-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197931818 |