Vaihdet tavat jyrsinkytkennät DIN6987150ADBT/SK40 DIN6987140ADDIN208030
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4500399
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Interchangeable Milling Connectors |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartioliitos | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 50 mm |
| Rungon pituus (LB) | 30.9 mm |
| Liitoskierteen nimelliskoko työkappaleen puolella (THSZWS) | M12 |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M16 |
| Kokonaispituus (OAL) | 50 mm |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Pakkauspaino | 1.16 |
| Tuotetyyppi | Vaihdet tavat jyrsinkytkennät |
| Kartio/kiinnitys | SK 40 |
| A-mitta (pituus) | 50 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4500399 |
|---|---|
| EAN | 4543885672871 |
| Valmistajan tuotenumero | 4500399 |