Poraistukat muoto A 2,5–16 mm 2,5–16 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Oikea- ja vasenkätiseen pyörimissuuntaan.
- RFID- / Balluff-sirureiällä.
- Kapea rakenne.
- Valikoiva jäähdytysnesteen syöttö IK-työkaluille.
- Optimaaliset kiinnitysvoimat työkalulle.
Toimitussisältö
Sis.
istukka-avaimen T-kahvalla.
Lisävarusteet
Hylsyavain nro 309890. Jäähdytysnesteputki nro 309880.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 15000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 50 µm |
| Kartio | HSK-A 63 |
| Tuotetyyppi | Lyhyt poraistukka |
| Maksimaalinen kiristysmomentti md max | ≤ 14 Nm |
| Jänneväli | 2.5–16 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 104 mm |
| Irto torx®-istukka-avain nro 625220 | TX25 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G3077652,5-16 |
|---|---|
| EAN | 4045197932006 |