HSK HSKA80CF4-S
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4503427
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Kiristysmomentti: 58,8 NmTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | HSK |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Pintakosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 44.5 mm |
| Rungon pituus (LB) | 47 mm |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 80 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 25 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 73 mm |
| Varren koko (SS) | 80 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | HSK |
| Kartio/kiinnitys | HSK-A 80 |
| A-mitta (pituus) | 73 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4503427 |
|---|---|
| EAN | 4543885676879 |
| Valmistajan tuotenumero | 4503427 |