HSK HSKA100ODP16X237 HSKA63ODP6X59
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4502175
- Varastotilanne
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | HSK |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Työkappalekosketusliitäntä | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 0.386" |
| Rungon pituus (LB) | 1.299" |
| Rungon pituus_2 (LB_2) | 0.984" |
| Liitäntähalkaisija, koneen puoli (DCONMS) | 2.48" |
| Kokonaispituus (OAL) | 2.323" |
| Varren koko (SS) | 63 |
| Pakkauspaino | 1.6579 |
| Tuotetyyppi | HSK |
| Kartio/kiinnitys | HSK-A 63 |
| A-mitta (pituus) | 59 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4502175 |
|---|---|
| EAN | 4543885675889 |
| Valmistajan tuotenumero | 4502175 |