Päätyjyrsintappi jäähdytyskanavareiällä HSK-F 63 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kiinnityshalkaisija 40, 4 kierteitettyä reikää leikkuupäiden kiinnitykseen DIN 2079:n mukaan.
- Balluff/RFID-sirun reiällä.
- Suurennettu laipan kosketuspinta.
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Sisältää jäähdytyskanavan reiän.
Käyttötiedot
Päätyjyrsinten ja jyrsinrunkojen kiinnitykseen.
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin.
Erikoislisävarusteet
Erikoisavain nro 309840.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Kartio | HSK-F 63 A = 100 |
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-3; DIN 69893 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | ei voida sulkea |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsinistukka |
| Kiristysholkki d1 | 40 mm |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 27 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 40 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 40 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 40 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 88 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 306563 |
|---|---|
| EAN | 4045197587893 |