Päätyjyrsinistukka jäähdytyskanavan reiällä HSK-A 63 A = 160
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Kiinnityshalkaisija 40, 4 kierteitettyä reikää teräpäiden kiinnitykseen DIN 2079:n mukaan.
- Balluff/RFID-sirureikä.
- Suurennettu kauluksen vastepinta.
- Koneistetut HSK-toimintapinnat.
Sisältää jäähdytyskanavan reiän.
Käyttötiedot
Päätytasojyrsinten ja jyrsinrunkojen kiinnitykseen.
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin.
Erikoislisävaruste
Jäähdytysnesteputki nro 309880, avain nro 309890, erikoisavain nro 309840.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Kartio | HSK-A 63 A = 160 |
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | ISO 12164-1; DIN 69882-3; DIN 69893 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 @ 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | ei voida sulkea |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsinakseli |
| Kiristysholkki d1 | 32 mm |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 24 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 32 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 32 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 32 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 78 mm |
| A-mitta (pituus) | 160 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 306575 |
|---|---|
| EAN | 4045197468529 |