Hydro-Dehn-hydropuristinistukka BASIC lyhyt, kapea HSK-F 63
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Aksiaalinen pituussäätö, säätövara 10 mm.
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
Käyttötiedot
- Poraus-, kalvaus- ja jyrsintätöihin.
- Korkea lastunpoistokyky (mutta ei äärimmäisen raskaaseen lastunpoistoon).
Erikoisvarusteet
Supistusholkit nro 302135 − 302187, jäähdytysnesteputki nro 309880, hylsyavain nro 309890, sylinterimäiset pyyhkijät nro 343720.
Huomautus
A-mitta0=200 mm toimitetaan pyynnöstä!
Tekniset tiedot
| Muoto | F |
|---|---|
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Balluff-sirureikä | kyllä |
| Kartio | HSK-F 63 |
| Tuotetyyppi | Hydro-laajennuspuristinistukka |
| Työstöstrategia | HSC |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| Säätömatka v | 10 mm |
| Sopiva supistusholkki | 302135; 302140; 302145; 302147 |
| ⌀ d2 | 32 mm |
| L3 | 46 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 50 mm |
| A-mitta (pituus) | 85 mm |
| L2 | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 307516 |
|---|---|
| EAN | 4067263239741 |