CAT40HYDRO6X63.5T
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU6976878
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
CAT integroitu pidin, tarkkuushydraulinen istukkaTekniset tiedot
| Materiaali | Teräs |
|---|---|
| Rungon halkaisija (BD) | 26 mm |
| Rungon halkaisija_2 (BD_2) | 44,45 mm |
| Rungon pituus (LB) | 44,45 mm |
| Rungon pituus_2 (LB_2) | 25 mm |
| Kiinnityspituus työkappaleen puolella (LSCWS) | 37 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 63,5 mm |
| Tuotetyyppi | Hydraulinen istukka |
| CAT40HYDRO6X63.5T | |
| Toteutus | CAT integroitu pidin, tarkkuushydraulinen istukka |
| CAT 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU6976878 |
|---|---|
| EAN | 4543885962163 |
| Valmistajan tuotenumero | 6976878 |