Caterpillar CAT40FCSRKIN1/4X3.50
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4510478
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Tasapainotus G2.5:een, enintään n: 25 000 min⁻¹Käytä SRKIN-pitimelle induktiokuumenninta. Soveltuu 10 MPa:n jäähdytysnesteelle.
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Caterpillar |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 0.827" |
| Rungon halkaisija_2 (BD_2) | 1.063" |
| Rungon pituus (LB) | 2-3/4" |
| Rungon pituus_2 (LB_2) | 2,12" |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 1/4" |
| Kokonaispituus (OAL) | 3-1/2" |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Varren tyyppi | Pyöreä |
| Sisäpuolisen kierteen nimitys (THID) | M5 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Caterpillar |
| Kartio/kiinnitys | CAT 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4510478 |
|---|---|
| EAN | 4543885685864 |
| Valmistajan tuotenumero | 4510478 |