Caterpillar CAT40FCMAXIN3/4X3.75
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4510488
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Soveltuu 10 MPa:n jäähdytysnesteelle.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | Caterpillar |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kartiomainen istukka | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 2" |
| Rungon pituus (LB) | 3" |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 3/4" |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 3/4" |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 1/4" |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | 5/8-11 |
| Kokonaispituus (OAL) | 3-3/4" |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Sisäpuolisen kierteen nimitys (THID) | M16 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | Caterpillar |
| Kartio/kiinnitys | CAT 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4510488 |
|---|---|
| EAN | 4543885685963 |
| Valmistajan tuotenumero | 4510488 |