Yhdistelmäistukka Form ADB
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, tapit ja kauluksen vastepinnat ovat hiottuja
Kaikki varret mustapintakäsitelty.
Käyttötiedot
Kiilalla jyrsimiä varten, joissa on kiilaura, esim. DIN 841.
Mukanaottorenkaalla jyrsimiä varten, joissa on ristiura DIN 1880, sekä jyrsinpäitä DIN 1830 varten.
Toimitussisältö
Sis. kiilan, mukanaottorenkaan ja lukitusruuvin.
Erikoislisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308802. Erikoisavain nro 309840.
Huomautus
Sisäinen jäähdytys mahdollinen sopivalla kiristysruuvilla nro 309861.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 15000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kartio | BT 50 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Jyrsimen päätyholkkikara |
| Normi | DIN 6358 |
| Irtovedinrengas nro 309870 | 16 |
| Akselin halkaisija d1 | 16 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 16 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Kiristysholkki d1 | 16 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G30296516 |
|---|---|
| EAN | 4250122615941 |