Weldon-pidin kombi, kapea, muoto ADB
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
- Reikätoleranssi D1 H4 (tarkempi kuin DIN).
Varret kovakoneistettuja (hyvä tasapaino!). RFID/Balluff-sirureiällä.
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen sylinterivarrella standardien DIN 1835 muoto B + E ja DIN 6535 muoto HB + HE mukaan.
Toimitussisältö
Mukana pallonivellinen kiristysruuvi Weldon- ja Whistle-Notch-järjestelmiin sekä läpiporattu vastinruuvi.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, varakiristysruuvi 309905 M6, 309905 M8.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | SK 40 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Kiristysholkki d1 | 8 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 30.33 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| ⌀ d2 | 15 mm |
| ⌀ d3 | 20 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300422 |
|---|---|
| EAN | 4045197287618 |