Weldon-pidin, muoto ADB, jäähdytyskanavan reiällä, BT 40, A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Kaikki varret ovat kovakoneistettuja (hyvä tasapaino). Hyvä tasapainotus = G2,5 / 25000 min− 1.
Suljettavilla jäähdytyskanavan rei’illä.
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen Weldon-varrella DIN 1835 B:n ja DIN 6535 HB:n mukaan.
Erikoisvarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | ISO 7388-2; JIS B6339 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 40 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Tuotetyyppi | Weldon-pidin |
| Normi | DIN 6359 |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 12 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 42 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302606 |
|---|---|
| EAN | 4062406099893 |