Weldon-pidin, muoto ADB jäähdytyskanavalla BT 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Jäähdytyskanava suljettavissa O-renkaalla.
Kaikki varret mustoksidoitu.
Käyttötiedot
DIN 1835 B ja DIN 6535 HB -standardin mukaisella Weldon-varrella olevien työkalujen kiinnitykseen.
Erikoislisävarusteet
Vetotapit (AB) nro 308760–308802, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 40 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Normi | Weldon-pidin |
| Kiristysholkki d1 | 8 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 8 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302615 |
|---|---|
| EAN | 4250122612957 |