Weldon-pidin, muoto ADB, BT 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Kaikki varret mustattuja.
Käyttötiedot
Weldon-varrella varustettujen työkalujen kiinnitykseen DIN 1835 B ja DIN 6535 HB mukaan.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308802, AB-istukka-avaimet nro 308820 – 308835.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Kartio | BT 40 A = 100 |
| Työstöstrategia | HPC |
| Normi | Weldon-pidin |
| Kiristysholkki d1 | 10 mm |
| Vara-kiristysruuvi nro 309900 | 10 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 35 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302610 |
|---|---|
| EAN | 4250122612780 |