BT BT50MAXIN32X106
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4501270
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Tasapainotettu G6.3-luokkaan 8000 minSoveltuu 10 MPa:n jäähdytysnesteelle. Avain ei sisälly toimitukseen.
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 69 mm |
| Rungon pituus (LB) | 68 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 32 mm |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 32 mm |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 6 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M24 |
| Kokonaispituus (OAL) | 106 mm |
| Varren koko (SS) | 50 |
| Sisäpuolisen kierteen nimitys (THID) | M20x2 |
| Pakkauspaino | 4.8 |
| Tuotetyyppi | BT |
| Kartio/kiinnitys | BT 50 |
| A-mitta (pituus) | 106 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4501270 |
|---|---|
| EAN | 4543885674004 |
| Valmistajan tuotenumero | 4501270 |