BT GTI BT40 ER16
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4545009
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Avain ei sisälly toimitukseen.Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 1.102" |
| Rungon halkaisija_3 (BD_3) | 1.161" |
| Rungon pituus (LB) | 2.075" |
| Rungon pituus_2 (LB_2) | 0.969" |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 0.394" |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 0.02" |
| Toiminnallinen pituus (LF) | 3.315" |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Pakkauspaino | 2.7337 |
| Tuotetyyppi | BT |
| Kartio/kiinnitys | BT 40 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4545009 |
|---|---|
| EAN | 4543885691582 |
| Valmistajan tuotenumero | 4545009 |