BT BT40DCB18X45 BT50DCB18X45
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4500391
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiokiinnitys | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 0 mm |
| Rungon pituus (LB) | 7 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M24 |
| Kokonaispituus (OAL) | 45 mm |
| Varren koko (SS) | 50 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | BT |
| Kartio/kiinnitys | BT 50 |
| A-mitta (pituus) | 45 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4500391 |
|---|---|
| EAN | 4543885672796 |
| Valmistajan tuotenumero | 4500391 |