BT BT50ODP16X244 BT40ODP6X66
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4501285
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | I |
| Sovellus | | Kartioliitos | |
| Mittayksikkö | tuuma |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 0.386" |
| Rungon pituus (LB) | 1.535" |
| Rungon pituus_2 (LB_2) | 1.181" |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M16 |
| Kokonaispituus (OAL) | 2.598" |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | BT |
| Kartio/kiinnitys | BT 40 |
| A-mitta (pituus) | 66 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4501285 |
|---|---|
| EAN | 4543885674028 |
| Valmistajan tuotenumero | 4501285 |