Päätyjyrsinteräpidin tärinänvaimennettu
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Sylinterimäinen muoto.
- Varsi, tapit ja kaikki tärkeät kauluksen vastepinnat ovat hiottuja.
- RFID-/Balluff-sirureiällä.
- Suurennettu vastepinta kauluksessa.
- Värinänvaimennettu rakenne, kiinnitys värinänvaimennetulla ytimellä.
Etu
Selvästi pienempi värinöintitaipumus! Huomattavasti suurempi syöttö!
Toimitussisältö
Sisältää lukitusruuvin ja vetotapin.
Lisävarusteet
Erikoisavain nro 309840.
Huomautus
Muut koot pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Muoto | A |
|---|---|
| Pidinstandardi | DIN 69882-3; JIS B6339; JIS B6339 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 8000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | BT 50 A = 300 |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsintappihylsy |
| Normi | DIN 6357 |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Akselin halkaisija d1 | 32 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 78 mm |
| A-mitta (pituus) | 300 mm |
| Kiristysholkki d1 | 32 mm |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 24 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303055 |
|---|---|
| EAN | 4045197821737 |