Päätyjyrsinarbori jäähdytyskanavarei’illä, muoto ADB BT 50 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Sylinterimäinen muoto.
- Balluff-sirun reiällä.
- Suurempi kosketuspinta laipassa.
- Tärinää vaimentava rakenne, kiinnitys tärinänvaimennusytimellä.
Varsi, tapit ja laipan kosketuspinnat ovat hiottuja.
Kaikki varret kovakoneistettu (tasainen käynti). Tasapainotuslaatu G2,5 / 25000 r/min. Muoto ADB.
4 jäähdytyskanavareiällä.
Etu
Selvästi pienempi tärinöintitaipumus! Huomattavasti suurempi syöttö!
Toimitussisältö
Sis. lukitusruuvin.
Erikoislisävaruste
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308802. Erikoisavain nro 309840.
Huomautus
Muita kokoja pyynnöstä.
Tekniset tiedot
| Muoto | ADB |
|---|---|
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Jäähdytyskanavan porausreikä | ei voida sulkea |
| Työstöstrategia | HPC |
| Kartio | BT 50 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Päätyjyrsinistukka |
| Normi | DIN 6357 |
| Akselin halkaisija d1 | 40 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 40 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 40 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 89 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
| Kiristysholkki d1 | 40 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303035 |
|---|---|
| EAN | 4045197944979 |