Kutistusistukka jäähdytyskanavareiällä BT 50 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Vastaa E-DIN 69882-8, muoto G.
Malli
- Työkalujen integroitu pituudensäätö, säätömatka 10 mm (alkaen ⌀ 6).
- Koko 3−5 kovametallille, koosta 6 alkaen HSS:lle ja kovametallille.
Käyttötiedot
Työkalujen kiinnitykseen sylinterivarrella toleranssiluokassa h6.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760 − 308806, kutistusjatke nro 302410 − 302417, kutistustyökalut 354210 − 354400.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 50 A = 100 |
|---|---|
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC; HPC |
| Tuotetyyppi | Kutisteistukka |
| Kiristysholkki d1 | 12 mm |
| ⌀ d2 | 24 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303437 |
|---|---|
| EAN | 4067263014430 |