Kutistusistukka muoto ADB BT 50 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Standardi
Vastaa E-DIN 69882-8, muoto G.
Rakenne
- Integroitu työkalujen pituudensäätö, säätömatka 10 mm (alkaen ⌀ 6).
- Koko 3–5 kovametallille, koosta 6 alkaen HSS:lle ja kovametallille.
Käyttötiedot
Sylinterivartisten työkalujen kiinnitykseen toleranssilla h6.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308760–308806, kutistejatke nro 302410–302417, kutistustyökalut 354210–354400.
Tekniset tiedot
| Kartio | BT 50 A = 100 |
|---|---|
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | JIS B6339; ISO 7388-2 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Työstöstrategia | HSC; HPC |
| Tuotetyyppi | Kutistukka |
| Kiristysholkki d1 | 14 mm |
| ⌀ d2 | 27 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 34 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 303445 |
|---|---|
| EAN | 4045197487216 |