Vesirengaspumppu Wr3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Vesirengaspumppu syöttää jäähdytysvoiteluainetta käyttönestekiertoon.
- Ylimääräisen nesteen palautus työstökoneeseen.
- Erillistä neste-erotinta ei tarvita.
Käyttötiedot
Tyhjiökiinnityslevyjen ja -järjestelmien syöttöön.
Toimitussisältö
2 m tyhjiöletku, 3/2-tie käsiventtiili ilmanpoistolla, tyhjiömittari.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tyhjiögeneraattori |
|---|---|
| Moottoriteho | 2.4 kW |
| Imuteho | 65 m3/h |
| Moottorin jännite | 400 V |
| Leveys | 572 mm |
| Pituus | 515 mm |
| Paino | 72 kg |
| Korkeus | 743 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G385025WR3 |
|---|---|
| EAN | 2050001785268 |