Tyhjiöpumppu Vp3
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tyhjiöpumput (vain kuivatyöstöön).
Käyttötiedot
Tyhjiökiinnityslevyjen ja -järjestelmien syöttöön.
Toimitussisältö
2 m tyhjiöletku, 3/2-tie käsiventtiili ilmanpoistolla, tyhjiömittari.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tyhjiögeneraattori |
|---|---|
| Moottoriteho | 0.55 kW |
| Imuteho | 16 m3/h |
| Moottorin jännite | 230 V |
| Leveys | 226 mm |
| Pituus | 306 mm |
| Paino | 18 kg |
| Korkeus | 182 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G385010VP3 |
|---|---|
| EAN | 2050001717429 |