Tyhjiöpumppu Vp2
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tyhjiöpumput (vain kuivatyöstöön).
Käyttötiedot
Tyhjiökiinnityslevyjen ja -järjestelmien syöttöön.
Toimitussisältö
2 m tyhjiöletku, 3/2-tie käsiventtiili ilmanpoistolla, tyhjiömittari.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tyhjiögeneraattori |
|---|---|
| Moottoriteho | 0.4 kW |
| Imuteho | 10 m3/h |
| Moottorin jännite | 230 V |
| Leveys | 258 mm |
| Pituus | 271 mm |
| Paino | 18 kg |
| Korkeus | 296 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G385010VP2 |
|---|---|
| EAN | 2050002082649 |