Ristikkäinen vakuumilevy R2
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Lujuusluokiteltu alumiini. Modulaarisesti laajennettavissa liitososilla.
Käyttötiedot
Muovin, lasin, metallien, rautametallien, rautaa sisältämättömien metallien, grafiitin ja muiden materiaalien vakuumikiinnitys.
Toimitussisältö
1 letkunippa, 1 liitososa, 7 umpitulppaa, 1 liitäntä LW12, 2 kiinnitysrautaa, vakuumiletku (1 m), vastealuslevyt.
10 m tiivistenauhaa (⌀4 mm).
Huomautus
Vakuumikiinnityslevyjä voidaan laajentaa modulaarisesti liitososilla.
Rakenne
Sis. ZeroClamp-reiät 12M10, jaotus 200 mm.
Rakenne
Lujuusluokiteltu alumiini. Modulaarisesti laajennettavissa liitososilla.
Käyttötiedot
Muovin, lasin, metallien, ei-rautametallien, grafiitin ja muiden materiaalien vakuumikiinnitys.
Toimitussisältö
1 letkunippa, 1 liitososa, 7 umpitulppaa, 1 liitäntä LW12, 2 kiinnityspantaa, vakuumiletku (1 m), vastealuslevyt.
10 m tiivistysnauhaa (⌀4 mm).
Huomautus
Vakuumikiinnityslevyjä voidaan laajentaa modulaarisesti liitososilla.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Tyhjiökiinnityslevy |
|---|---|
| Ritilä | 12.5 mm |
| Leveys | 300 mm |
| Pituus | 400 mm |
| Paino | 10 kg |
| Korkeus | 32.5 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | G385030R2 |
|---|---|
| EAN | 2050001717481 |