ER-Mini-holkki-istukat, sylinterimäiset
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sylinterimäiset pitimet, ER-mutteri mukana.
Läpireikä sisäiselle jäähdytykselle.
Käyttötiedot
Weldon-pitimien tai holkkipitimien ulottuvuuden pidentämiseen.
Erikoistarvikkeet
ER-holkit nro 308878–309434, vara-ER-mutteri nro 309580; 309650.
Kiristysavaimet nro 309740 ja nro 309745.
Huomautus
Ei sovellu puristukseen.
Huomautus
Pituuden säätö ei ole mahdollista.
Rakenne
Sylinterimäiset pitimet, mukaan lukien ER-mutteri.
Läpireikä sisäistä jäähdytystä varten.
Käyttötiedot
Weldon-pitimien tai holkki-istukoiden ulottuvuuden pidentämiseen.
Erikoisvarusteet
ER-kiristysholkit nro 308878–309434, vara-ER-mutteri nro 309580; 309650.
Kiristysavaimet nro 309740 ja nro 309745.
Huomautus
Ei sovellu kutistukiinnitykseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 @ 25 000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 12 mm |
| ER-kiristysholkeille | 8 |
| Jänneväli | 0,5–5 mm |
| Varren pituus l1 | 70 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 12 mm |
| L2 | 15,6 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300684 |
|---|---|
| EAN | 4045197700810 |