ER-Mini-holkki-istukat, sylinterimäiset
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Sylinterimäiset pitimet Weldon-varrella, sisältää ER-mutterin.
Läpireikä sisäistä jäähdytystä varten.
Käyttötiedot
Weldon-pitimien tai holkki-istukoiden ulottuvuuden pidentämiseen.
Erikoisvarusteet
ER-kiristysholkit nro 308878 − 309434, vara-ER-mutteri nro 309580; 309650.
Kiristysavaimet nro 309740 ja nro 309745.
Huomautus
Ei sovellu puristamiseen.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | Kiristysholkkipidin |
|---|---|
| Työstöstrategia | HSC |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Sisäinen jäähdytys | ja |
| Varren ⌀ d | 25 mm |
| ER-kiristysholkeille | 20 |
| Jänneväli | 1 - 13 mm |
| Varren pituus l1 | 140 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 28 mm |
| L2 | 24 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300685 |
|---|---|
| EAN | 4045197291820 |