Kutisteistukan pidennys 3°, tärinänvaimennettu L = 210 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Läpiporattu sisäistä lastuamisnesteen syöttöä (IK) varten aina 80 bariin asti. Sisältää pituuden säätöruuvin. Pidennyksessä oleva kovametallisydän vaimentaa syntyviä värähtelyjä ja vähentää siten tärinää.
Suurin sallittu kierrosluku 12000 min-1.
Etu
- Ei tärinää kiinnitysjärjestelmässä.
- Paremmat pinnat työkappaleissa.
- Pidempi työkalujen käyttöikä.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | jatkovarsi |
|---|---|
| Tuotenimen attribuutti | L = 210 mm |
| Kokonaispituus l | 210 mm |
| Heilahdus | vaimennettu |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä, enint. 80 bar |
| Reiän halkaisija d1 | 6 mm |
| Varren ⌀ d | 20 mm |
| ⌀ d2 | 12 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 302415 |
|---|---|
| EAN | 4045197701367 |