Jatkovarsi täyskovametallisille kopiojyrsimiille ⌀ d = 25 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täyskovametallinen jatkovarsi, jossa on tärinää vaimentavat ominaisuudet; varren toleranssi h6, pitkä ja kapea malli.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva käytettäväksi kutistusholkeissa. Täydellinen yhdistelmä vakioteräsjatkoja ja Densimet®-jatkoja.
Tekniset tiedot
| Heilahdus | vaimennettu |
|---|---|
| Kartio | ⌀ d = 25 mm |
| Tuotetyyppi | jatkovarsi |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 25 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 12.5 mm |
| Varren ⌀ d | 25 mm |
| Kokonaispituus ltot | 156 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 23 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 100 mm |
| Kierteen koko | M12 |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301366 |
|---|---|
| EAN | 4062406786014 |