Jatkokappale täyskovametallisille kopiojyrsijöille ⌀ d = 12 mm
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Täyskovametallinen jatkaja, jossa tärinää vaimentavat ominaisuudet, varren toleranssi h6, pitkä ja kapea rakenne.
Käyttötiedot
Erityisen hyvin soveltuu käytettäväksi kutistusistukoissa. Täydellinen yhdistelmä vakioteräksisiä jatkoja ja Densimet®-jatkoja.
Tekniset tiedot
| Heilahdus | vaimennettu |
|---|---|
| Kartio | ⌀ d = 12 mm |
| Tuotetyyppi | jatkovarsi |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 12 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 5.5 mm |
| Varren ⌀ d | 12 mm |
| Kokonaispituus ltot | 100 mm |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 9.8 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 60 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301361 |
|---|---|
| EAN | 4062406544553 |