Densimet®-työkalupidin sisäänruuvattaville jyrsimille
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
- Tärinää vaimentava.
- Varren toleranssi h6.
Käyttötiedot
Erityisen sopiva käytettäväksi kutisteistukoissa.
Tekniset tiedot
| Heilahdus | vaimennettu |
|---|---|
| Kartio | ⌀ d = 16 mm |
| Tuotetyyppi | Kierteellinen jyrsintäpidin |
| Sisäinen jäähdytys | kyllä |
| Varren ⌀ d | 16 mm |
| Reiän halkaisija d1 | 8.5 mm |
| Varren ⌀ d | 16 mm |
| Tehollinen pituus l1 | 40 mm |
| Kierteen koko | M8×88 |
| ⌀ d2 | 14 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301374 |
|---|---|
| EAN | 4062406274832 |