Jyrsinpään pidennys, lyhyt
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tapit ja kosketuspinnat hiottu pohjasta.
Käyttötiedot
Teräpään kiinnikkeiden joustavaan pidentämiseen. Edullinen vaihtoehto kalliille erikoismalleille. 3 mahdollista käyttövaihtoehtoa: lyhyt (45 mm) tai pitkä (70 mm) pidennys tai kahden lyhyen pidennyksen maksimaalinen yhdistelmä (2×45 mm).
Toimitussisältö
Sisältää sopivan lukitusruuvin.
Erikoistarvikkeet
Erikoisavain nro 309840.
Vararuuvi nro 301107.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | jatkovarsi |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Normi | DIN 6357 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 60 mm |
| Kokonaispituus l | 45 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 27 mm |
| A | 21 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301105 |
|---|---|
| EAN | 4045197778444 |