Jyrsinpään jatke Pitkä
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Tapit ja pohjan vastepinnat hiottu.
Käyttötiedot
Teräpään kiinnitysten joustavaan jatkamiseen. Edullinen vaihtoehto kalliille erikoisratkaisuille. 3 mahdollista käyttövaihtoehtoa: lyhyt (45 mm) tai pitkä (70 mm) jatke tai kahden lyhyen jatkeen (2×45 mm) maksimaalinen yhdistelmä.
Toimitussisältö
Sis. sopivan lukitusruuvin.
Erikoistarvikkeet
Erikoisavain nro 309840.
Tekniset tiedot
| Tuotetyyppi | jatkovarsi |
|---|---|
| Heiton tarkkuus | ≤ 3 µm |
| Normi | DIN 6357 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 89 mm |
| Kokonaispituus l | 70 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 40 mm |
| A | 27 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301106 |
|---|---|
| EAN | 4045197779311 |