BT BT50FCMAXIN32X106
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4509796
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Soveltuu 10 MPa:n jäähdytysnesteelleTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovite | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 69.9 mm |
| Rungon pituus (LB) | 68 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 32 mm |
| Liitäntähalkisija, maksimi työkappaleen puolella (DCONXWS) | 32 mm |
| Liitäntähalkaisija, minimi, työkappaleen puoli (DCONNWS) | 6 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M24 |
| Kokonaispituus (OAL) | 106 mm |
| Varren koko (SS) | 50 |
| Sisäpuolisen kierteen nimitys (THID) | M20X2 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | BT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4509796 |
|---|---|
| EAN | 4543885684690 |
| Valmistajan tuotenumero | 4509796 |