BT BT50AD40 BT50ADBT/SK40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4511554
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovite | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 37 mm |
| Rungon pituus (LB) | 66 mm |
| Liitoskierteen nimelliskoko työkappaleen puolella (THSZWS) | M16 |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M24 |
| Kokonaispituus (OAL) | 75 mm |
| Varren koko (SS) | 50 |
| Pakkauspaino | 4.165 |
| Tuotetyyppi | BT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4511554 |
|---|---|
| EAN | 4543885687462 |
| Valmistajan tuotenumero | 4511554 |