BT BT40FCSRKIN6X90
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4509883
- Varastotilanne
Tuotekuvaus
Tasapainotettu G2.5:een, maks. n: 20 000 min⁻¹Käytä SRKIN-pitimen kanssa induktiolämmityslaitetta. Soveltuu 10 MPa:n lastuamisnesteelle
Tekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovite | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 21 mm |
| Rungon halkaisija_2 (BD_2) | 27 mm |
| Rungon pituus (LB) | 64 mm |
| Rungon pituus_2 (LB_2) | 38 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 6 mm |
| Kokonaispituus (OAL) | 90 mm |
| Varren koko (SS) | 40 |
| Varren tyyppi | Pyöreä |
| Sisäpuolisen kierteen nimitys (THID) | M5 |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | BT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4509883 |
|---|---|
| EAN | 4543885685048 |
| Valmistajan tuotenumero | 4509883 |