BT BT40FCFM40
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
- Tuotemerkki
- Tungaloy
- Tuotenumero
- TU4509909
- Varastotilanne
- Ei varastossa
Tuotekuvaus
Muoto ADTekniset tiedot
| Työkalun tyyppi | BT |
|---|---|
| Yksikkö | M |
| Sovellus | | Kartiomainen sovitus | |
| Mittayksikkö | Metrinen |
| KTT | 7995 |
| Materiaali | Teräs |
| Rungon halkaisija (BD) | 88 mm |
| Rungon pituus (LB) | 23 mm |
| Liitännän halkaisija työkappaleen puolella (DCONWS) | 40 mm |
| Liitännän pidätysnupin kierrekoon (CRKS) | M16 |
| Kokonaispituus (OAL) | 60 mm |
| Varren koko (SS) | BT40-FC |
| Pakkauspaino | 0 |
| Tuotetyyppi | BT |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | TU4509909 |
|---|---|
| EAN | 4543885685277 |
| Valmistajan tuotenumero | 4509909 |