Yhdistelmäkara, muoto ADB
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, tapit ja kaikki tärkeät kauluksen vastinpinnat on hiottu. Balluff/RFID-sirureiällä.
GARANT – Kaikki varret kovakoneistettu (hyvä tasapaino!).
Käyttötiedot
- Kiilalla jyrsimiin, joissa on kiilaurat, esim. DIN 841.
- Vientirenkaalla jyrsimiin, joissa on ristoura DIN 1880 ja jyrsinpäihin DIN 1830.
Toimitussisältö
Sis. kiilan, vientirenkaan ja lukitusruuvin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, erikoisavaimet nro 309840.
Huomautus
Sisäinen jäähdytys mahdollinen sopivalla kiristysruuvilla nro 309861.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Kartio | SK 50 A = 200 |
| Tuotetyyppi | Jyrsimen holkkikara |
| Normi | DIN 6358 |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5 nopeudella 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kiristysholkki d1 | 16 mm |
| Jyrsinakselin pituus l3 vetorenkaalla | 17 mm |
| Irtovedinrengas nro 309870 | 16 |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 27 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 16 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 16 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 200 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 301010 |
|---|---|
| EAN | 4045197285546 |