Yhdistelmäkärki muoto ADB SK 40 A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Rakenne
Varsi, tapit ja kaikki tärkeät kragen kosketuspinnat ovat hiottuja. Balluff/RFID-sirureiällä.
GARANT – Kaikki varret kovakoneistettuja (hyvä tasapaino!).
Käyttötiedot
- Kiilalla jyrsimiin kiilauraa varten, esim. DIN 841.
- Mukanaolorenkaalla jyrsimiin ristiuraa DIN 1880 sekä jyrsinpäihin DIN 1830.
Toimitussisältö
Sisältää kiilan, mukanaolorenkaan ja lukitusruuvin.
Erikoistarvikkeet
Vetotapit (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, erikoisavaimet nro 309840.
Huomautus
Sisäinen jäähdytys mahdollinen sopivalla kiristysruuvilla nro 309861.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Kartio | SK 40 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Jyrsintappi |
| Normi | DIN 6358 |
| Muoto | ADB |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 2,5, 25000 min-1 |
| Heiton tarkkuus | ≤ 5 µm |
| Kiristysholkki d1 | 32 mm |
| Jyrsinakselin pituus l3 vetorenkaalla | 24 mm |
| Irtovedinrengas nro 309870 | 32 |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 38 mm |
| Akselin halkaisija d1 | 32 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 32 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 32 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 58 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300845 |
|---|---|
| EAN | 4045197285171 |