Yhdistelmäkara, muoto A, SK 50, A = 100
!
Tuotteelta puuttuu hinta. Ota yhteyttä Ravema-edustajaasi.
Tuotekuvaus
Malli
Varsi, tapit ja kaikki laipalla olevat tärkeät vastepinnat ovat hiottuja. Balluff/RFID-sirun reiällä.
Kaikki varret on kuulapuhallettu hienoilla lasihelmillä.
Käyttötiedot
- Kiilalla jyrsimiin, joissa on kiilaura, esim. DIN 841.
- Mukanaottorenkaalla jyrsimiin, joissa on ristiura DIN 1880 ja jyrsinpäihin DIN 1830.
Toimitussisältö
Sis. kiilan, mukanaottorenkaan ja lukitusruuvin.
Erikoislisävarusteet
Vetotangot (AB) nro 308600–308806, AB-istukka-avaimet nro 308820–308835, erikoisavaimet nro 309840.
Huomautus
Sisäinen jäähdytys mahdollinen sopivalla kiristysruuvilla nro 309861.
Tekniset tiedot
| Työstöstrategia | HPC |
|---|---|
| Kartio | SK 50 A = 100 |
| Tuotetyyppi | Jyrsimen kiinnityskara |
| Normi | DIN 6358 |
| Muoto | A |
| Pidinstandardi | ISO 7388-1 |
| Tasapainotuslaatu g kierrosluvulla | G 6,3 nopeudella 18000 r/min |
| Heiton tarkkuus | ≤ 6 µm |
| Kiristysholkki d1 | 16 mm |
| Jyrsinakselin pituus l3 vetorenkaalla | 17 mm |
| Irtovedinrengas nro 309870 | 16 |
| Jyrsinakaran pituus l4 | 27 mm |
| Sopiva erikoisavain nro 309840 | 16 |
| Irtonainen jyrsimen lukitusruuvi nro 309860 / 309861 | 16 |
| Ulkohalkaisija ⌀ d | 32 mm |
| A-mitta (pituus) | 100 mm |
Tuotetiedot
| Tuotenumero | 300975 |
|---|---|
| EAN | 4062406251819 |